Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Ankara

BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik İle Bölgesel İncelme | Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel incelme, bölgesel zayıflama olarak da karşımıza çıkar. Bölgesel zayıflama vücutta belirlenmiş olan bir bölgeyi hedefleyerek, gelişmiş teknolojik yöntemler ile o bölgede gerçekleştirilen zayıflama yöntemidir.

Bölgesel zayıflama vücutta genellikle;

 • Basen
 • Göbek
 • Bacak
 • Kol gibi yağ depolanmasının yoğun olduğu bölgelere uygulanmaktadır.

BTL Vanquish ME temassız bölgesel incelme ya da bölgesel zayıflama tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. 

 

BTL Vanquish ME ile Bölgesel Zayıflama Nedir?

Uygulama alanındaki yağı seçerek eşit derecede azalıp yok olmasını sağlayan zayıflama yöntemlerindendir. Temassız Estetik, vücuda temas etmeden uygulanan ilk ve tek selektif radyofrekans cihazı BTL Vanquish ME ile yapılan uygulamanın patentli adıdır. Cihaz, uygulama bölgesindeki yağın, kas ile ciltten ayrılmasını sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflama Ankara’da birçok merkezde uygulanmaktadır. Uygulama merkezi seçerken dikkat edilmesi gereken, tedavinin uzman ve deneyimli birisi tarafından yapılması olmalıdır.

 

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Nasıl Uygulanıyor?

Temassız Estetik zayıflama yönteminde, uygulamanın türüne göre iki farklı başlık kullanılmaktadır:

 1. Büyük olan başlık tüm karın bölgesini, yanlarla birlikte içine alacak biçimdedir. Bugüne kadarki en geniş uygulama alanına sahiptir. Özellikle göbek eritmek isteyenlerin başvurduğu yöntemlerin başında gelmektedir.
 2. Diğer başlık ise daha ince alanlarda çalışmak üzere planlanmıştır. Basen küçültme, iç bacak ya da diz üstü yağlanmalar için kullanılmaktadır. Özellikle basen inceltmek isteyenlerin tercihidir.

Bölgesel zayıflama uygulamasında sayılan bölgeler dışında da şikayetçi olunan bölgeler için incelme sağlanabilmektedir.

 

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

 

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

 

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

 • Ön muayene yapıldıktan sonra konsültasyon formu doldurulur.
 • Bölgesel zayıflama uygulanacak alanın fotoğrafları çekilir ve ölçümleri alınır.
 • Vücut su indeksi ölçülür. Uygulama sırasında su ne kadar çoksa o kadar yağda başarılı çalışacağından, uygulamadan önceki 3 gün içinde günlük en az 2,5 litre su tüketimi gerekmektedir.
 • Toplanan bilgilere göre doktorun uygun göreceği uygulama dakikası sisteme girilir.
 • Bölgesel zayıflama uygulaması göbek çevresi için 30-45 dakika arasındadır. Yağlanma fazla ise 30 dakika az ise 30 dakika civarındadır. Yağlanmanın fazla olduğu durumlarda işlemin kısa sürme sebebi, cihaz yağlanma olan bölgelerdeki yağı daha kolay seçebilmektedir.
 • Bacak inceltme ve basen küçültme bölgelerindeki uygulama tek bacak için ortalama 20 dakika sürmektedir.

 

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Nasıl Yapılır?

 • Bölgesel incelme uygulanacak bölgeye yerleştirilen başlıklar, vücuda teması olmayacak biçimde, bir parmak kadar uzaklıkta ayarlanıp, uygulamaya başlanır.
 • Cihaz, uygulama bölgesindeki yağın ne kadarında seçici olabileceğini ekranda gösterir. Uygulama buna göre devam eder. Uygulama sırasında kişi içerisinde rahatsız etmeyen bir sıcaklık hisseder.
 • Uygulama sırasında cilt yüzeyi 40-42 derece ısınırken, cilt altı yağ dokusu 48-52 derece sıcaklığa kadar çıkacaktır. Yağ kütlesi ısınarak ufalacak ve vücudun enerji döngüsünde yok olacaktır. Uygulama sırasında cilt yüzeyi de ısınacağı için yağdan azalma olduğunda ciltte sarkma oluşmayacaktır. Böylece bölgesel incelme uygulaması sonunda sağlıklı bir zayıflama gerçekleşmiş olacaktır. Uygulama bittikten sonra yaklaşık iki saat içeride sıcaklık hissedilecektir.

 

Temassız bölgesel zayıflama hakkında bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz. 

 

Bölgesel zayıflama tedavisi hakkında aklınıza takılan tüm soruları doktorunuza sorun!

 

Uygulama Çok Kilolu Kişilerde Fayda Sağlar mı?

Kilosu fazla olan kişiler için temassız estetik uygulaması hızlı kilo verme yöntemlerinin başında gelmektedir.

BTL Vanquish ME sistemi doğrudan yağı hedeflediği için, uygulama bölgesinde fazla yağ bulunması aslında istenilen bir şeydir. Uygulama bölgesinde ne kadar fazla yağ varsa sistem o ölçüde başarılı olmaktadır.

 

Zayıf Kişilerde Bölgesel İncelme Fayda Sağlar mı?

BTL Vanquish ME sistemi uygulama bölgesindeki yağı, vücudun hücresel su tutumuna göre seçmektedir. Kişinin hidrasyonu yeterli seviyedeyse zayıf dahi uygulama bölgesindeki yağ seçilerek işlem yapılabilir. Dolayısıyla zayıf kişiler içinde bölgesel yağlanma problemlerinde uygulamadan fayda sağlanabilmektedir.

 

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

 

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

 

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Bölgesel İncelme Uygulamasının Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Kişinin hidrasyon değeri %60’ın üzerindeyse ilk seanstan sonra fark hissedilebilmektedir. Kişinin hidrasyon değeri %50 civarındaysa fark ikinci seanstan sonra hissedilebilmektedir.

Uygulama sonrası vücudun düzene girmesi için 3 aylık süreye ihtiyaç vardır. Bu sebeple 3 ay süresince incelme devam edecektir.

 

Bölgesel Zayıflama Tedavisi Fiyatları

Bölgesel zayıflama tedavisi fiyatları, yağlanmanın şiddeti ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz ön muayene ile kontrolleriniz yapıldıktan sonra süre ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Uygulama hakkında sorularınız için lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.

Bölgesel zayıflama, selülit ve sıkılaşma için en son trend uygulamalardan bir başkası hakkında bilgi almak istiyorsanız linke tıklayın.

Fulya Tezel İletişim

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!