Dolgu Tedavisi

Dolgu Tedavisi Ankara

Dolgu Tedavisi

İlerleyen yaş ile birlikte cilt kırışıklığı problemi kaçınılmaz bir gerçektir. Cildin eskisi gibi canlı, parlak ve genç gözükmesi için dermatolojik alanda bir çok uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamalar içerisinde en popüler olanların başında Dolgu Tedavisi gelmektedir. Dudak Dolgusu, Çene Dolgusu, Burun Dolgusu, Yanak Dolgusu gibi ihtiyaca yönelik bir çok alternatif bulunmaktadır.

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Cilt Kırışıklıklarına Karşı Dolgu Tedavisi

En çok şikayet edilen cilt problemlerinin başında cilt kırışıklıkları gelmektedir. Cildin her zaman diri ve canlı gözükmesi isteği yeni tedavi yöntemleri arayışı doğurmaktadır. Bu arayışlar sonucunda Dolgu Tedavisi cilt gençleştirme ve canlandırmada popüler bir hale gelmiştir.

Dolgu tedavisi ile ilgili sorularınızı doktorunuza iletebilirsiniz.

 

Dolgu Tedavisinin Kolaylıkları

  • Dolgu uygulaması, cerrahi uygulamalara kıyasla daha ekonomiktir.
  • Gündelik yaşama hemen devam edilebilmektedir.
  • Yan ve olumsuz etkileri yok denecek kadar azdır.
  • Dolgu maddesi olarak kullanılan hyalüronik asit, kırışıklık gidermede kullanılan en yaygın malzemedir.

 

Dolgu Uygulamaları hakkında bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz. 

 

Dolgu Tedavisinin Uygulama Alanları

Dolgu tedavisi sıklıkla yüz bölgesinde uygulanmaktadır. Yüzde Çene Dolgusu, Burun Dolgusu, Yanak Dolgusu, Gözaltı Dolgusu, Yanak Dolgusu uygulamaları ile dolgunlaştırıp, canlandırma, çizgiler, kırışıklıklar, kaz ayakları gibi bir çok bozukluğa çözüm bulunmaktadır.

Göz altındaki torbalanmalar Gözaltı Dolgusu ile sonlandırılabilirken, Dudak Dolgusu ise hacimli ve dolgun dudaklara sahip olunabilmektedir. Çene Dolgusu ile simetri bozuklukları giderilerek, çenenin yüze uygun bir hale getirilmesi sağlanabilmektedir.

Dolgu uygulamalarının en büyük avantajı, kısa süren işlemler sonucunda uzun süre kalıcılığı olan değişimler meydana getirmesidir.

Dolgu tedavileri sonrasında kişi kısa sürede sonuca ulaşırken, bu uygulama sebebiyle iş ve sosyal hayatına ara vermeden kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Rahatsızlıklarını, ameliyat riski almaksızın kolayca çözebilmektedirler.

 

Neden Dolgu İhtiyacımız Yaşla Birlikte Artmaktadır?

Yaşın ilerlemesi ile birlikte cildi genç ve canlı gösteren dokuları besleyen hyaluranik asit azalmaktadır. Bu azalma sonucunda yıllar geçtikçe dudaklar küçülüp üzerinde çizgilenmeler başlar. Yanaklardaki hacim kaybı ile yüzde sarkma çizgiler meydana gelmektedir.

Dolgu uygulamaları ile yılların etkisiyle azalan hyaluronik asidi tekrar yerine koyup zamanı tersine çevirebilmek mümkün hale gelmiştir.

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Göz Altı Dolgusu

 

Gözaltı Dolgusu Ankara

Gözaltı Dolgusu

 

Yüzde kişinin yaşını ele veren bölgelerin başında, Gözler gelmektedir. İlerleyen yaş ile birlikte yüzde hacim kaybı başlamaktadır. Hacim kaybı ile birlikte de göz çevresi çok daha belirgin bir hal almaktadır. Kemiklerin birbirinden uzaklaşması ile göz çukurundaki belirginlik artar.

Göz altı dolgu uygulaması ile göz altlarında oluşan çukurlaşmalar doldurulmaktadır. Böylece çok daha genç ve canlı bakışlara sahip olunmaktadır.

 

Dudak Dolgusu

 

Dudak Dolgusu Ankara

Dudak Dolgusu

 

Dolgu Tedavileri arasında en çok tercih edilen Dudak Dolgusu uygulamasıdır. Uygulama bir çok nedenle yapılabilmektedir. İnce dudağa sahip kişilerin dudak hatlarını belirginleştirip, hacim kazandırmak için başvurdukları bir yöntemdir. Dudak kenarlarında oluşan çukurlaşmalar ve hacim kaybı problemlerinin en etkili çözüm yoludur. Yüz ile orantılı dolgun dudaklar, estetik görünümün altın kuralıdır.

 

Yanak Dolgusu

 

Yanak Dolgusu Ankara

Yanak Dolgusu

 

Yılların etkisi ile birlikte elmacık kemikleri üzerinde yumuşak doku kaybı yaşanmaktadır. Doku kaybı ile birlikte de yüz aşağı doğru sarkmaktadır. Sarkmayı kaybetmek adına elmacık kemiklerinin üzerine dolgu maddesi enjekte edilerek, yüz yuvarlağının yeniden şekillendirilmesi sağlanmaktadır.

Yanak dolgusu uygulamasında kullanılan hyaluranik asit ile dolgun ve hacimli yanaklara sahip olmanın yanında daha genç bir görünüme de sahip olunmaktadır. Yüz sarkmasının yarattığı psikolojik etkiyi önlemenin en başarılı yoludur.

 

Çene Dolgusu

 

Çene Dolgusu Ankara

Çene Dolgusu

 

Çene, yüze şeklini veren en önemli bölge olarak belirtilebilir. Çenenin yüze göre kısa olması, burunu büyük gösterirken, uzun olması da tam tersine burnu minik gösterecektir. Yüzdeki orantı çene üzerinden sağlanır diyebiliriz.

Çene ucu dolgu uygulaması ile simetri bozuklukları kısa süre içerisinde çözülebilmektedir. Çene ucuna enjekte edilen dolgu maddeleri ile istenilen çene hattına sahip olunabilmektedir.

 

Dolgu tedavisi ile ilgili sorularınızı lütfen bize iletiniz.

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Hemen Fiyat Al!

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!