Dövme Sildirme Uygulaması

Dövme Sildirme Uygulaması Ankara

Dövme Sildirme Uygulaması

Dövme uygulamalarının çoğunda renk sağlayan sıvılar, derinin orta kısmında yer almaktadır. Uygulama sırasında lazer ışınları ile bu bölgede yoğunlaşan boya parçalanarak vücut tarafından ortadan kaldırılmaktadır.

Dövme sildirme uygulaması yapılan bölge, derisi ince ve yüz gibi kanlanması iyiyse, hem uygulama süresi daha kısa olmakta hem de uygulama sonrası iyileşme süreci daha kısa sürmektedir.

Bacaklar, kollar ve gövde bölgelerindeki deri kalın olduğundan daha fazla seans uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Dövme silme uygulamasında anesteziye gerek duyulmamaktadır. Ancak acı eşiği düşük kişiler için en azından lokal anestezi yapılabilir.

Uygulama bölgesinde hafif kızarıklık ve şişme olabilir. Bir hafta içinde kabuklanma ve şişlik kaybolmaktadır. Uygulama, dövmenin rengi, bölgesi ve derinliğine göre 4-8 seans arasında yapılabilir. Her seans arası ortalama 4 hafta olmalıdır. Belirtilen süreler öncesinde yapılan seanslar fayda sağlamamaktadır.

Uygulama sonrası epitelizan kremler kullanılmalıdır.

Ankara dövme silme uygulaması hakkında bilgi almak için bize aşağıdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz. 

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Dövme Tamamen Ortadan Kalkar mı?

Lazer uygulaması ile dövme %95 oranında silinebilmektedir. Başarıyı etkileyen temek faktör, dövmede kullanılan boyanın kalitesidir. Dövme boyasının kalitesine göre uygulama 4-8 seans arasında değişebilmektedir.

Amatörce yapılmış olan dövmelerin silinmesi daha kolayken, profesyonel yapılan dövmelerin çıkarılması biraz daha fazla zaman alabilmektedir.

Dövme sildirme uygulaması hakkında detaylı bilgi için butona tıklamanız yeterli.

 

 

Her Renk Dövme Çıkarılabilir mi?

Koyu renkli dövmelerin silinmesi daha kolayken, açık renk dövmelerde işlem daha zordur. Dövmeler çoğunlukla birden fazla renkte olmaktadır. Lazer uygulamasına en çabuk cevap veren renk kırmızı ve siyahtır. Bu sebeple siyah renk dövmelerin silinmesi daha kolaydır. Yeşil, sarı gibi renkler ışık dalga boyunu emdiğinden uygulama süresi biraz daha uzun sürmektedir.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!