Karbon Peeling Uygulaması

Karbon Peeling Uygulaması Ankara

Karbon Peeling uygulaması cilt üzerinde oluşup zamanla katman haline gelen ölü tabakanın ciltten temizlenerek atılması işlemidir.

Karbon peeling, lazer teknolojisi kullanılarak ve uzman dermatologlar tarafından yapılan profesyonel peeling türüdür. Karbon peeling uygulamasında, uygulama bölgesine karbon sıvı sürülmektedir. Karbon sıvı, ilgili bölgeye sürüldükten sonra 10 dakika beklenir ve sonrasında lazer ile uygulama aşamasına geçilir.

Lazer ile uygulama bölgesine ani ısı dalgaları gönderilir. Bu ısı dalgaları yardımıyla sürülen karbon sıvı, cildin üzerindeki ölü tabaka ile birleşir. Bu birleşme sonucunda oluşan buharlaşma ile kirli ve ölü tabaka kolaylıkla soyulabilir hale gelir. Uygulama sonunda ciltteki parlaklık ve yenilenme net biçimde fark edilebilmektedir.

 

Karbon Peeling

Karbon Peeling

 

Karbon Peelling Etkileri

Kimyasal peeling uygulamasına benzeyen fakat daha faydalı olan bu uygulama ile cilt hücreleri uyarılarak cildin canlanması ve sıkılaşması sağlanmaktadır.

Ciltte tam bir yenilenme için birer hafta aralıklar ile 6 – 10 seans gerekmektedir. Seans sayısını cildin ihtiyacı belirlemektedir.

Uygulama sonunda hassas ciltlerde hafif kızarıklıklar oluşabilir. Bu kızarıklıklar kısa sürede geçmektedir.

Akne ve sivilce lekeleri olanlar, lekeli cilt yapısına sahip kişiler ve geniş gözeneklere sahip kişiler için uygulama oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

[contact-form-7 404 "Not Found"]