Mezoterapi Ankara

Mezoterapi Tedavisi Ankara

Mezoterapi Tedavisi

Mezoterapi, zamanla yıpranıp yaşlanan deri hücrelerinin yenilenerek, derinin canlılığının arttırılması ve derinin daha sıkı bir yapıya bürünmesini sağlayan tedavi uygulamasıdır.

Mezoterapi uygulamasının saç problemlerine özel bir tedavi yöntemi de bulunmaktadır. Saç Mezoterapisi uygulamasında da saça vitamin takviyesi yapılarak saç dökülmesi durdurulup, saç kökleri güçlendirilmektedir.

 

Mezoterapi Ankara randevu almak için bize ulaşınız. 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Mezoterapi uygulamasında A, C ve E vitaminleri kullanılmaktadır. Uygulamada bu vitaminlerin depolanması yapılır. Vitaminler, ince uçlu iğne ile deri üstündeki köklere enjekte edilir. Böylece deri üstünde bulunan kırışıklıkların giderilmesi sağlanır. Uygulama sonrasında kırışıkların giderilmesi ile parlak ve canlanmış bir deri ile karşılaşmak mümkün hale gelecektir.

Saç mezoterapisinde de yine aynı yöntem ile saçlı deriye yapılan vitamin takviyesi sayesinde saç kökleri güçlendirilerek sahip olunan saçın yoğunlaştırılması sağlanacaktır.

 

Mezoterapi ile ilgili sorularınızı doktorunuza danışabilirsiniz!

Mezoterapi konulu videomuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

Mezoterapi Uygulaması

Mezoterapi uygulamasında kesin sonuca 6-8 seans sonunda ulaşılabilmektedir. İş ve normal yaşantıyı kesintiye uğratacak bir uygulama olmadığı için seans aralarında normal yaşantıya devam edilmektedir.

Uygulama sonrasında deride ufak kızarıklıklar oluşacaktır. Makyaj ile bu kızarıkları kamufle ederek normal yaşantıya devam edilebilir.

Saç dökülmelerini durdurmanın en etkili yöntemi olarak Saç Mezoterapisi belirtilebilir. Uygulamada öncelikli saç dökülmesini durdurmaktır. Bunu yaparken de saç kökleri beslenerek saç çıkarılmasını tetiklemektedir.

Ankara’da mezoterapi uygulaması yapan bir çok yer bulunmaktadır. Ankara’da mezoterapi ya da saç mezoterapisi uygulatacağınız yeri belirlerken önceliğiniz, konusunda uzman ve deneyimli bir yer olmalıdır. Dr. Fulya Tezel hakkında bilgi için tıklayın.

 

Ankara mezoterapi daha fazla bilgi almak için bize ulaşınız.

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara –

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi, zamanla yıpranıp yaşlanan deri hücrelerinin yenilenerek, derinin canlılığının arttırılması ve derinin daha sıkı bir yapıya bürünmesini sağlayan tedavidir. İhtiyaç duyulan bölgeye göre hazırlanan kombinasyonlar, deri altına küçük iğneler ile enjekte edilmektedir.

 

Mezoterapi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Saçlı deri mezoterapisi, selülit mezoterapisi ve yüz mezoterapisi olmak üzere başlıca 3 uygulama alanı bulunmaktadır.

 

Yüz Mezoterapisi Kimler İçin Faydalıdır?

Yüz mezoterapisi, yaşlılık izlerini kaybetmek ve yaşlanmayı durdurmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir. Özellikle sigara içen ve güneşe çok fazla maruz kalan kişilerde belli aralıklar ile uygulanan mezoterapi, yaşlanma sürecini yavaşlatmaktadır.

 

Mezolift Nedir?

Mezolift, yüz mezoterapisinin diğer adıdır. Yüz gençleştirme yöntemleri arasında en etkili uygulamaların başında gelmektedir.

 

Kimlere Mezoterapi Yapılamaz?

  • Emzirenlere,
  • Hamilelere,
  • Kan sulandırıcı kullananlara,
  • Yapılacak bölgede enfeksiyonu olanlara mezoterapi uygulanmaz.

 

Mezoterapi Fiyatları Ne Kadar?

Mezoterapi fiyatları tedavi uygulanacak bölge ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ücretsiz ön muayene ile kontrol olarak, fiyat alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için aşağıdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Saç Mezoterapisi

 

Saç Mezoterapisi ( Saçlı Deri Mezoterapisi ) Nedir?

Saç Mezoterapisi, erkek tipi ve genel saç dökülmelerinde, dökülmeyi durdurup, ayva tüylerini kuvvetlendirerek kıllara dönüşmesini sağlamak ve yeni kıl çıkışını tetiklemek amacıyla uygulanan tedavi yöntemidir.

 

Saç Mezoterapisi ( Saçlı Deri Mezoterapisi ) Uygulaması

Uygulama öncesinde saçlar yıkamalıdır. Dezenfeksiyon sağlandıktan sonra ince uçlu iğneler ile besleyici sıvı saç köklerine enjekte edilmektedir.

 

Saç Mezoterapisi Sonrası Neye Dikkat Edilmelidir?

Uygulamayı takip eden 24 saat boyunca saçlar yıkanmamalıdır.

 

Kimler Saç Mezoterapisi Yaptıramaz?

Uygulama yapılacak bölgede yara veya enfeksiyonu olanlar, emzirenler, kan sulandırıcı kullananlar ve hamileler için saç mezoterapisi uygulanmaz.

 

Saç Mezoterapisinin Etkisi Ne Zaman Başlar?

Uygulamada 3- 4 seans sonra saçlarda dökülme azalmaktadır. Devamında saç tellerinde kuvvetlenme, saçlarda gürleşme ve yeni saç çıkması gerçekleşmektedir.

 

Saç Mezoterapi Fiyatı Ne Kadar?

Saç mezoterapisi fiyatları saçın durumu ve seans sayısına göre değişmektedir. Ücretsiz ön muayene ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara

Telefonunuza otomatik yol tarifi almak için tıklayın.

Hemen Arayın: (0312) 284 11 44

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!